Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Update
kk: Жанарту

en: Node
kk: Түйін

en: Autocomplete taxonomy
kk: Таксономияның өздігінен толтырылуы

en: taxonomy
kk: таксономия
