Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Autocomplete taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់​បំពេញ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: taxonomy
km: ​វត្តីករណ៍សាស្ត្រ
