Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Update
nl: Bijwerken

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Autocomplete taxonomy
nl: Taxonomie automatisch aanvullen

en: taxonomy
nl: taxonomie

en: No suggestions found.
nl: Geen voorstellen gevonden.
