Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Update
nn: Oppdater

en: Autocomplete taxonomy
nn: Autofullfør taksonomi
