Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Edit
ro: Modifică

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Update
ro: Actualizare

en: Node
ro: Nod

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Autocomplete taxonomy
ro: Auto-completează taxonomie

en: taxonomy
ro: taxonomie

en: No suggestions found.
ro: Nu a fost găsită nici o sugestie.
