Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Node
sk: Uzol

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Autocomplete taxonomy
sk: Automatické dokončovanie taxonómie

en: taxonomy
sk: taxonómia

en: No suggestions found.
sk: Nenájdené žiadne návrhy.
