Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Update
sl: Posodobitev

en: Node
sl: Vozlišče

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Autocomplete taxonomy
sl: Samodokončaj taksonomijo

en: taxonomy
sl: taksonomija
