Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Cancel
sq: Anullo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Update
sq: Rifresko

en: Node
sq: Nyjë

en: Autocomplete taxonomy
sq: Plotësimi automatik i taxonomy
