Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Name
th: ชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง
