Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Update
tr: Güncelle

en: Node
tr: Düğüm

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Autocomplete taxonomy
tr: Oto-tamamla sınıflandırması

en: taxonomy
tr: sınıflandırma
