Unitag (6.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Ім'я

en: Update
uk: Оновлення

en: Node
uk: Матеріал

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Autocomplete taxonomy
uk: Авто-доповнення таксономії

en: taxonomy
uk: класифікація

en: No suggestions found.
uk: Не знайдено пропозиції

en: Vocabulary ID.
uk: ID словника.
