Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Manager
af: Bestuurder

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: taxonomy
af: taksonomie

en: No suggestions found.
af: Geen voorstelle gevind nie.

en: Suggestions updated successfully.
af: Voorstelle suksesvol opgedateer.
