Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Remove
ar: احذف

en: Manager
ar: الإداري

en: Edit
ar: حرر

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: احفظ

en: Update
ar: حَدِّث

en: Node
ar: العقد

en: All
ar: الكل

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: taxonomy
ar: تصنيف
