Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Node
cy: Nod

en: All
cy: I gyd

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: taxonomy
cy: tacsonomi
