Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Manager
da: Administrator

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Node
da: Indholdselement

en: All
da: Alle

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: taxonomy
da: taksonomi

en: No suggestions found.
da: Ingen forslag fundet.

en: Manage blacklist
da: Håndtér blacklist
