Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: Manager
fa: مدیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Node
fa: گره

en: All
fa: همه

en: Vocabulary
fa: واژه
