Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Manager
fi: Manageri

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitä

en: Node
fi: Solmu

en: All
fi: Kaikki

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: taxonomy
fi: luokittelu
