Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Manager
gl: Xestor

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Opcións

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: taxonomy
gl: taxonomía
