Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Ilangna

en: Edit
jv: Ubah

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: All
jv: Kabéh

en: Vocabulary
jv: Kosakata
