Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: taxonomy
lt: sistematika
