Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lv: Operācijas

en: Remove
lv: Izņemt

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunot

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: taxonomy
lv: taksonomija
