Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
