Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: मिटावा

en: Manager
mr: व्यवस्थापक

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: All
mr: सर्व

en: taxonomy
mr: टेक्सोनॊमी
