Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस
