Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pl: Czynności

en: Remove
pl: Usuń

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zachowaj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: taxonomy
pl: taksonomia
