Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Manager
pt: Administrador

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Update
pt: Atualizar

en: All
pt: Tudo

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: taxonomy
pt: taxonomia
