Unitag (6.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: All
te: అన్నీ

en: No suggestions found.
te: సలహాలేమీ దొరకలేదు.
