Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
