Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: taxonomy
be: таксанамія
