Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Vocabulary
bg: Речник

en: taxonomy
bg: Таксономия
