Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: All
bn: সমস্ত
