Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ
