Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: taxonomy
eu: taxonomia
