Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: All
hr: Svi

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: taxonomy
hr: taksonomija

en: No suggestions found.
hr: Nema prijedloga.
