Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Remove
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Update
id: Perbarui

en: All
id: Semua

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: taxonomy
id: taksonomi
