Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: taxonomy
ku: پۆلێن

en: No suggestions found.
ku: هیچ پێشنیارێک نەدۆزرایەو.
