Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: taxonomy
oc: taxonimia
