Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн
