Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: All
ps: ټول

en: Vocabulary
ps: قاموس
