Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Update
pt: Atualizar

en: Node
pt: Nó

en: All
pt: Todos

en: Vocabulary
pt: Vocabulário
