Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: taxonomy
sr: таксономија
