Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Manager
sv: Administratör

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Node
sv: Nod

en: All
sv: Alla

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: taxonomy
sv: taxonomi

en: New name
sv: Nytt namn
