Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: All
ug: ھەممە

en: taxonomy
ug: تاكسونومىيە
