Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Manager
uk: Керівник

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Node
uk: Матеріал

en: All
uk: Все

en: Vocabulary
uk: Словник

en: taxonomy
uk: таксономія

en: No suggestions found.
uk: Пропозицій не знайдено.

en: New name
uk: Нова назва
