Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Manager
ur: مینیجر

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: Node
ur: نوڈ
