Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Manager
ar: الإداري

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Vocabulary
ar: معجم

en: taxonomy
ar: تصنيف
