Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Vocabulary
az: Lüğət
