Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Remove
de: Entfernen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Update
de: Aktualisieren

en: Node
de: Beitrag

en: All
de: Alle

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: taxonomy
de: Taxonomie

en: No suggestions found.
de: Keine Vorschläge gefunden.

en: Manage suggestions
de: Vorschläge verwalten

en: New name
de: Neuer Name
