Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ
