Unitag (6.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Manager
hi: मैनेजर

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Node
hi: नोड

en: All
hi: सभी

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: taxonomy
hi: वर्गीकरण
